Prisijungti / Registruotis

Dažnai Užduodami Klausimai

Patogiausi būdai susisiekti su mumis:

Listed.lt yra skelbimų ir paieškos platforma – mes susiejame žmones, kurie ieško, su žmonėmis, kurie turi ar teikia paslaugas.

Būsime labai dėkingi jeigu pastebėje internetinio puslapio Listed.lt programinę klaidą pranešite mums el. paštu [email protected] ar sekdami šią nuorodą. Tokiu būdu mes galėsime sukurti patogią ir draugišką platformą jums.

Ačiū!

Verslas – jeigu turite savo įmone ar esate kitos įmonės atstovas, kuri vykdo veiklą fizinėse vietose ar online.

Paslauga – teikiate įvairaus pobūdžio paslaugas.

Parduodu – parduodate įvairius naujus ir naudotus daiktus, išskyrus motorines transporto priemones ir jų dalis.

Nuoma – nuomojate įvairius daiktus, transporto priemones, sodybas ir nekilnijamajį turtą.

Darbas – esate darbdavys ir siūlote darbą.

Renginys – rengiate viešą renginį.

Transportas – parduodate motorinę transporto priemonę ir jų dalis.

Norėdami padėti potencialiems vartotojams lengviau ir greičiau rasti jūsų skelbimus svetainėje, siūlome skelbimus suskirstyti į kategorijas, kai juos įkelinėsite. Kategorijas sudaro tik viena pakopa, kuri supaprastina bendra skelbimų paiešką.

Norint įkelti skelbimą, spauskite dešiniajame viršutiniame kampe esantį migtuką „Įkelti skelbimą“ ir sekite tolesnius nurodymus:

 1. Pasirinkite savo skelbimo tipą
 2. Paskui pasirinkite norimo talpinimo planą 
 3. Užpildykite skelbimo informaciją
 4. Galiausiai spauskite mygtuką „Peržiūrėti“, jei norite peržvelgti savo skelbimą prieš pateikdami arba „Praleisti peržiūrą ir pateikti“ ir jūsų skelbimas bus iškart peržiūrėtas mūsų administratorių ir paskelbtas svetainėje.

Tokiu atvėju greičiausiai Jūs ne paskelbėte skelbimo, o supildžius skelbimo informaciją spaudėte „Peržiūrėti“ ir peržiūrėjimo lange nepaspaudėte „Paskelbti“.

Šiuo atvėju eikite į savo paskyrą (arba spauskite ant šios nuorodos) toliau „Mano skelbimai“ ir viršutiniame dešiniajame kampe išskleiskite skelbimų filtrą ir pasirinkite „Peržiūrėti, bet nepaskelbti“ ir ten rasite savo skelbimą.

Galite kelti ne didesnes, nei 8MB dydžio nuotraukas. Nuotraukos turi būti atitinkančios jūsų skelbimą bei padarytos jūsų pačių.

Dėl Listed.lt puslapio dizaino, rekomenduotume kelti ne vertikalias (portretines), bet horizontalias (panoramines) nuotraukas. Tokiu būdu jos vartotojams bus pateiktos efektyviausiai. Kuo daugiau nuotraukų įkelsite, tuo daugiau potencialių klientų sulauksite.  

Norintys savo daikto skelbimui suteikti papildomą pranašumą prieš kitus, Listed.lt puslapyje galite nusipirkti skelbimo iškėlimo planus. Mūsų sistemoje yra du pasirinkimai:

 • Iškėlimo planas “UP” mėlynu ženkliuku pažymi jūsų skelbimą ir suteikia pranašumą prieš nemokamus skelbimus, bet ne prieš „TOP“ iškėlimus.
 • Iškėlimo planas “TOP” geltonu ženkliuku pažymi jūsų skelbimą ir suteikia pranašumą prieš visus skelbimus, įskaitant ir „UP“ iškėlimus. Šis planas turi didžiausią
  prioritetą, todėl visada bus rodomas viršutinėse pozicijose*. O tai duos
  daugiausiai šanšų rasti potencialių klientų.

*Jei yra keli skelbimai su „TOP“ iškėlimo planu, tada aukščiausiai bus rodomas tas, kuris atnaujintas vėliausiai.

Atsiliepimą galite palikti po kiekvieno nario skelbimo atlikto paslaugos,pirkinio ar nuomos. Rekomenduojame palikti atsiliepimą tiems, kurie ištikrųjų turėjo kontaktą su savininku ar naudojosi daiktu. Taip padėsite kitiems lengviau išsirinkti jiems tinkamą daiktą ar paslaugą.

Komentarai su asmens duomenų viešinimu ar įžeidimai kitiems platformos nariams – bus trinami, o juos palikę asmenys gali būti užblokuoti!

Jeigu gavote pranešimą el. paštu jog Jūsų skelbimas netrukus baigs galioti, tada eikite į „Mano skelbimai“ ir ant pasirinkto savo skelbimo spauskite nuorodą „Planas“, toliau pasirinkite norimą pratęsimo planą ir skelbimas bus paskelbtas iš naujo. 

Jeigu skelbimas jau yra pasibaigęs, tada sekite tais pačiais nurodymais, tačiau prie pasirinkto skelbimo spauskite „Paskelbti iš naujo“.

Ne, nereikia. Galite rinkti planą „ECO“, kuris yra nemokamas, tiek kartų kiek Jums reikia atnaujinti skelbimus.

Matoma tik skelbimo autoriui! Pridėkite Listed.lt ženklelį į savo svetainę ir taip galėsite nukreipti klientus iš savo svetainės į savo Listed skelbimą. Tai padaryti paprasta, nukopijuokite pasirinktą nuorodą į savo svetanę kaip html kodą ir viskas.

Jei dar neturite Listed.lt paskyros:

 1. Viršutinėje dešinės svetainės pusėje spauskite „Prisijungti“. Registracijai naudokite savo el. pašto adresą arba jungtitės su Google ar Facebook paskyromis.
 2. Užpildykite būtinus laukelius, įkelkite savo profilio nuotrauką ir pridėkite trumpą, kelių eilučių aprašymą apie save. Tokiu būdu kiti nariai galės jus labiau pažinti.

Sveikiname – dabar esate oficialus Listed.lt narys. Šiame etape jūs galite laisvai naršyti ir kelti savo skelbimus.

Pasitikrinkite, kad vedate tikslų slaptažodį ir elektroninio pašto adresą. Jeigu vistiek negalite prisijungti, tada reikėtų eiti į prisijungimo meniu ir spausti „Pamiršote slaptažodį?“ ir jūsų nurodytu el. paštu jums bus atsiųsta nuoroda su slaptažodžio keitimu.

Jeigu norite pašalinti savo paskyra iš Listed.lt svetainės, tai galite padaryti savo paskyros puslapyje.

Visiems naudojantis Listed.lt platforma derėtų susipažinti su puslapio taisyklėmis. Pažeidus jas, vartotojui gresia įspėjimas arba paskyros blokavimas. Tai reiškia, kad vartotojas negalės prisijungti naudodamas savo el. paštą, telefoną ir kitus kontaktinius duomenis. Tokiu atveju susikūrus antrą paskyrą – užblokuota bus ir ji.

Vartotojai gali būti blokuojami už šiuos, bei kitus taisyklių pažeidimus:

 •  Dėl klaidingo, netikro skelbimo sukūrimo ir jo naudojimo reklamos ar kitais su skelbimu nesusijusiais tikslais.
 • Jeigu skelbimo komentaruose, žinutėse ar kitose puslapio vietose įžeidinėja kitą asmenį, dalinasi kitų žmonių asmenine informacija.
 • Jeigu registruotas vartotojas naudoja ne savo arba išgalvotus kontaktinius duomenis.
 • Jeigu vartotojas pateikia klaidinančią informaciją apie skelbimą arba nuomos procesą.
 • Jeigu vartotojas Listed.lt administracijai arba kitiems platformos vartotojams kelia įtarimų arba jo veiksmai neatitinka sąžiningo vartotojo veiksmus.

  Jeigu per mūsų ar programinę klaidą buvote neteisingai užblokuotas iš anksto atsiprašome ir prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected], kad galėtume atstatyti jūsų paskyrą.

Kartais el. laiškai su Listed.lt pranešimais ir/ar privačių žinučių pranešimais keliauja į „Šlamšto/Spam“ dėžutes. Tokiu atvėju visada patikrinkite šias dėžutes ir pažimėkite šiuos laiškus kaip Ne šlamštas/Not spam.

Retesniais atvėjais pranešimai nukeliauja į „Socialiniai tinklai“ ar „Reklama“ skiltis.

Jūsų daikto nuomos kainą rekomenduojame nustatyti įvertinus rinkoje esančių panašių daiktų nuomos kainą, jų būklę ir kitus specifinius daikto parametrus. Ir sulyginti visą tai, su jūsų nomuojamu daiktu. Tokiu būdu galėsite geriausiai įkainoti jūsų daikto, nuomos vertę.

Jeigu panašaus daikto nuomoje nėra, tada reikėtų pasidomėti užsienyje esančių panašių daiktų verte arba pagalvoti apie naudą, kurią daiktas atneša nuomininkui ir pagal tai nuspręsti jo nuomos kainą.

Norėdami padėti jums kuo geriau išnaudoti listed.lt svetainės teikiamas paslaugas, mes pateikėme penkis patarimus, kurie padės jums lengviau išnuomoti daiktą ir iš to užsidirbi pinigų:

1. Įkelkite puikias savo daiktų nuotraukas

Kuo geriau nufotografuosite, tuo daugiau užklausų gausite. Žmonės mėgsta matyti tai, ką jie užsisako, todėl kuo daugiau nuotraukų, tuo geriau. Skolintos nuotraukos iš interneto nepritraukia daug dėmesio, todėl visada kelkite autentiškas jūsų daikto nuotraukas.

2. Nustatykite žemas kainas

Kaina priklauso nuo jūsų, tačiau mažesnės kainos dažnai reiškia didesnes bendras nuomos pajamas. – jos skatina ilgesnę ir dažnesnę nuomą. Pirmiausia išsinagrinėkite, kokia yra panašių daiktų nuomos kaina, ir pradėkite nuo žemiausios.

3. Tiksliai aprašykite savo nuomojamus daiktus

Parašykite pavadinimą ir aprašą, kuris atitiktų tai, ko gali ieškoti nuomininkai. Kiek įmanoma tiksliau aprašykite savo prekės specifikacijas, suderinamumą ir būklę.

4. Parodyk mums tikrąjį save

Įkelkite nuotrauką ir trumpą biografiją į savo profilį, kad likusi dalis žmonių žinotų, kas esate. Nariai su profilio nuotraukomis gauna 60% daugiau nuomos užklausų nei tie, kurie be profilio nuotraukos.

5. Palaikykite greitą reakcijos laiką

Žmonės mėgsta greitus atsakymus. Kai nuomininkas jums atsiunčia žinutę ar išsiunčia nuomojamo daikto užklausą, kuo greičiau susisieksite su jais, nesvarbu, ar galite išnuomoti, ar ne.

Jūsų skelbimo antraštė galėjo būti pakeista jeigu:

 • Skelbimo antraštėje nurodėte savo kontaktinius duomenis.
 • Skelbimo antraštėje yra gramatinių klaidų.
 • Skelbimo antraštė neatitinka skelbimo turinio.
 • Skelbimo antraštėje nurodėte kainą.

Skelbimo antraštėje nereikia nurodyti visos skelbimo informacijos, nes Listed.lt paieškos sistema ieško ne tik pagal raktinius žodžius ar frazes antraštėje, bet ir aprašyme.

Kad tiek daikto savininkas, tiek nuomininkas išvengtų nemalonumų nuomojant daiktą Listed.lt svetainėje, galite pasirašyti mūsų sukūrtą daikto/transporto priemonės nuomos sutartį, kurios failus rasite apačioje. Svarbu prieš užsipildant nuomos sutarties sąlygas ir detales, paskaityti taisykles nurodytas sutartyje. Jeigu nuomotojas sutinka, galite naudoti ir savo turimą nuomos sutarties šabloną.

Daiktų nuomos sutartis:  DOCX     PDF

Transporto priemonės nuomos sutartisDOCX     PDF

Visos teisės saugomos © Listed 2021

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas